Wesprzyj nas

17:28 Agata | tur-tur.pl 1 Comments

Pierwsze wydanie naszej książki ujrzało światło dziennie w roku 2011 i sprzedało się całkowicie, pora na wydanie drugie - zaktualizowane i poprawione.

Książka ukazała się 13 lipca i w ciągu dni będzie dostępna w sprzedaży bezpośrednio, nie korzystając z usług dystrybutorów, wielkich wydawnictw, korporacji. Książkę wydajemy samodzielnie i na własny koszt korzystając ze wsparcia życzliwych nam osób. 
Książka opowiada o tureckich obyczajach i życiu codziennym, napisana jest z perspektywy dwóch Polek: Agaty żyjącej w Stambule, wielomilionowej metropolii i Agaty żyjącej w Alanyi, słynnym turystycznym kurorcie. Poruszamy w niej - pół żartem, pół serio - wiele rozmaitych tematów, pisząc trochę o swoich doświadczeniach życia na tureckiej ziemi jak i obserwacjach jakich dokonałyśmy. Niektóre z tekstów powstały na naszych blogach, inne napisałyśmy specjalnie na potrzeby książki.

Przyjmiemy wsparcie ze strony naszych Fanów i Czytelników na których - jak się wciąż przekonujemy - od lat możemy liczyć. Ofiarodawcom - zarówno indywidualnym, jak i firmom czy instytucjom deklarujemy, co następuje:

  • Za każde wsparcie o wartości minimum 10 zł podziękujemy wysłaniem pocztówek z Turcji (osobno ze Stambułu i Alanyi) - napisanymi oczywiście własnoręcznie przez nas.
  • Za wsparcie w wysokości 39,99 zł wysyłamy książkę (+ koszty wysyłki)
  • Za każde wsparcie o wartości minimum 50 zł podziękujemy wysyłając jeden egzemplarz drugiego wydania książki, jak już będzie gotowa. I do tego także wspomniane wyżej pocztówki :)
  • Zainteresowanych większymi wpłatami zapraszamy do kontaktu mailowego, poszukujemy zarówno patronów medialnych jak i sponsorów.
  • Ponieważ same zajmować się będziemy także promocją, jesteśmy otwarte na propozycje spotkań autorskich, publikacji promocyjnych itp.
  • W planach będzie również wydanie audiobooka (czytają autorki!) oraz ebooka.


Wpłat możecie dokonywać na dwa sposoby:

DOTPAY. Wystarczy poniżej wpisać w polu dowolną kwotę i następnie kliknąć przycisk z podziękowaniem:


PAYPAL. Posiadaczy zagranicznych rachunków i kart zapraszamy tu:Agata Be i Agata Wu podczas pierwszego spotkania promującego książkę,  październik 2011, Warszawa Agata Be i Agata Wu podczas pierwszego spotkania promującego książkę, październik 2011, Warszawa

1 komentarz:

  1. Dziewczyny mam nadzieje,że II wydanie będzie tak fajne albo jeszcze lepsze niż I-sze :) wsparcie wysłane czekam na książeczkę :) Pozdrawiam serdecznie Kasia

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz.